Young Art Auction, 20 August 2011, 17:00

Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600

Datum der Auktion: 20.08.2011

Zurück

Bild
Anna Wypych

Anna Wypych Ewa wstaje olej/płótno, 80 x 110 cm sygn. na odwrocie

Los #: 1

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Tomas Mayer (ur. 1970 r.)

Tomas Mayer (ur. 1970 r.) Agenda 8a (Doctor a), 2011 r. olej/płótno, 81 x 65 cm sygn. p. d.: 'TM' oraz na odwrocie: 'Tomas Mayer 2011 | Agenda 8a (Doctor a

Los #: 2

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Lech Bator (b. 1986)

Lech Bator (b. 1986) To skomplikowane, 2010 r. akryl/płótno, 100 x 70 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'Lech Bator 2010

Los #: 3

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Lech Bator (b. 1986)

Lech Bator (b. 1986) Industrial, 2010 r. akryl/płótno, 70 x 90 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'Lech Bator 2010

Los #: 4

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Agata Sobczyk (b. 1973)

Agata Sobczyk (b. 1973) Poliptyk żuławski olej/płótno, 5 razy 40 x 40 cm każda część sygnowana i ponumerowana na odwrocie

Los #: 5

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Joanna Paljocha (b. 1977)

Joanna Paljocha (b. 1977) Wycinanka III, 2006 r. akryl/płótno, 70 x 100 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'J. Paljocha 2006

Los #: 6

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Jagoda Szymanska (b. 1983)

Jagoda Szymanska (b. 1983) Szybka IX olej/płótno, 45 x 45 cm sygn. na odwrocie

Los #: 7

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Jagoda Szymanska (b. 1983)

Jagoda Szymanska (b. 1983) Szyba III olej/płótno, 120 x 120 sygn. na odwrocie

Los #: 8

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Agata Bajszczak

Agata Bajszczak Życie, 2009 r. akryl, kredka, węgiel, ołówek, tech. mieszana, 123 x 133 cm sygn. p. d.: 'Bajszczak

Los #: 9

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Agata Bajszczak

Agata Bajszczak Pejzaż, 2008 r. olej/płótno, 54 x 61 cm sygn. p. d.: 'Bajszczak

Los #: 10

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Wojciech Cwiertniewicz (b. 1955)

Wojciech Cwiertniewicz (b. 1955) Bez tytułu, 2008 r. olej/płótno, 30 x 30 cm sygn. i dat. p. d

Los #: 11

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Marzena Ślusarczy (ur. 1976 r., Katowice)

Marzena Ślusarczy (ur. 1976 r., Katowice) Biel, 2011 r. akryl/płótno, 40 x 70 cm sygn. i dat. p. d.: 'MŚ 2011' oraz na odwrocie

Los #: 12

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Tomasz Kolodziejczyk (b. 1976)

Tomasz Kolodziejczyk (b. 1976) Przystań VII, 2011 r. akryl/płótno, 50 x 70 cm sygn., dat. oraz tytuł autorski na odwrocie: 'Tomasz Kołodziejczyk, Przystań VII, 2011

Los #: 13

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild

Tomasz Kolodziejczyk (b. 1976) Przystań II, 2011 r. olej/płótno, 50 x 70 cm sygn. na odwrocie: 'Kołodziejczyk

Los #: 14

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Marcin Książek

Marcin Książek Speed olej/płótno, 65 x 92 cm sygn. na odwrocie: 'Książek M

Los #: 15

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Ewa Doroszenko (b. 1983)

Ewa Doroszenko (b. 1983) Smile, 2010 r. olej/płótno, akryl, 70 x 100 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'Ewa Doroszenko Duet 2010

Los #: 16

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Robert Motelski (b. 1977)

Robert Motelski (b. 1977) Liście 03.08, 20:28, 2007 r. olej/płótno, 40 x 30 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'Robert Motelski, 2007'; pieczątka z Muzeum Narodowego w Warszawie

Los #: 17

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Jacek Dittwald (1959, Warszawa)

Jacek Dittwald (1959, Warszawa) 25, 1991 r. olej/płótno, 65 x 65 cm sygn. i dat. na odwrocie: 'Dittwald Jacek 1991 r

Los #: 18

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Anna Taut (b. 1984)

Anna Taut (b. 1984) Działanie, z cyklu "Trzy Doroty" olej/płótno, 163 x 84 cm sygn. p. d.: 'Anna Taut

Los #: 19

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Anna Kunka - Kawełczyk (ur. 1980 r.)

Anna Kunka - Kawełczyk (ur. 1980 r.) Kotor, 2011 r. olej/tektura, 25 x 50 cm sygn. na odwrocie

Los #: 21

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild

Anna Kunka - Kawełczyk (ur. 1980 r.) Światło 2, 2011 r. olej/tektura, 26 x 50 cm sygn. na odwrocie

Los #: 22

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Judyta Krawczyk - Domańska (ur. 1978 r.)

Judyta Krawczyk - Domańska (ur. 1978 r.) Anioł Stróż olej/płótno, 200 x 150 cm sygn. na odwrocie

Los #: 23

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Justyna Jablonska (b. 1981)

Justyna Jablonska (b. 1981) Le déjeuner sur l`herbe, 2011 r. olej/płótno, akryl, 95 x 130 cm sygn., dat. oraz tytuł autorski na odwrocie: 'J.Jabłońska "Le déjeuner sur l'herbe", 2011r

Los #: 24

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Klaudia Mostowik (ur. 1983)

Klaudia Mostowik (ur. 1983) Zakopane olej/tektura, 36,5 x 46,5 cm sygn. na odwrocie: 'Klaudia Mostowik

Los #: 25

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Karolina Polak

Karolina Polak Challenge akryl/płótno, 100 x 70 cm sygn. na odwrocie

Los #: 26

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Marta Konieczny (1969, Częstochowa)

Marta Konieczny (1969, Częstochowa) Łuna, 2011 r. olej/płótno, 40 x 40 cm sygn., dat. oraz tytuł autorski na odwrocie: 'Marta Konieczny Łuna 2011r

Los #: 27

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Marta Mężyńska (1981, Białystok)

Marta Mężyńska (1981, Białystok) La Boutique des Canneurs, 2009 r. olej/płótno, 40,5 x 74 cm sygn. i dat. p. d.: 'Mężyńska 2009

Los #: 28

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Maciej Siemioński

Maciej Siemioński Spacer po globalnej wiosce z rzygającym księżycem w tle, 2011 r. 61 cm x 41cm sygn. p .d.: 'M. Siemoński

Los #: 29

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Roksana Kularska - Król (1982, Kielce)

Roksana Kularska - Król (1982, Kielce) Królowa nocy z psem i szakalem, 2011 r. akryl/płótno, 60 x 40 cm sygn. i dat. p. d.: 'ROXI 2011

Los #: 30

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011

Bild
Dominika Naziebly (b. 1986)

Dominika Naziebly (b. 1986) High jump 6 olej/płótno, 110 x 130 cm sygn. na odwrocie: 'Dominka Naziębły

Los #: 31

Aufrufpreis: n. a.

Datum: 20.08.2011