(Kunst) Egbert Reitsma
Olieverf op doek, gelijst. Kerkinterieur van te kerk te Burum (frl.). Gesigneerd linksonder en gedateerd 1944. Afm. beeld. 47x38 cm
(Kunst) Egbert Reitsma