(Kunst) Egbert Reitsma
Olieverf op doek, gelijst. Afbeelding van het koor van de Martinikerk te Groningen (verso met label). Afm. beeld 51x42 cm. Gesigneerd linksonder en gedateerd 1947. In koperen lijst die Reitsma zelf liet vervaardigen bij een smid.
(Kunst) Egbert Reitsma