Veiling 22 Sessie 1 Algemene antiek, kunst en design veiling

ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 28.05.2019

Zurück

Bild

(Antiek) Junghans klok
Junghans beschilderd door Egbert Reitsma

Los #: 1

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Antiek) Stijgbeugels
een paar bronzen stijgbeugels

Los #: 2

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Speelgoed) Kinderauto Moskvich
Een metalen auto met stuur mechaniek voor een jong kind. (in bespeelde conditie

Los #: 3

Schätzpreis: 70 € - 120 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Curiosa) Marklin Reclamedisplay
Een Marklin reclamedisplay uit de jaren '70, in volledig werkende conditie. Diverse standen waarbij telkens een andere combinatie van vlakjes oplicht. Afm. 48x31 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 120 € - 200 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Egbert Reitsma
Olieverf op doek, gelijst. Afbeelding van het koor van de Martinikerk te Groningen (verso met label). Afm. beeld 51x42 cm. Gesigneerd linksonder en gedateerd 1947. In koperen lijst die Reitsma zelf liet vervaardigen bij een smid

Los #: 5

Schätzpreis: 100 € - 180 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Meubels) Stoelen
3 identieke Art Deco bureau/kantoorstoelen met lederen bekleding (enige slijtage aan de bekleding) Provenance en uitvoering Egbert Reitsma

Los #: 6

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Antiek) kast
Met glazen deur en planken. Dim. 210x120x50 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 60 € - 100 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Naturalia) fazant
Opgezet, B. 75 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Egbert Reitsma
Gelijst. Voorstelling van een ruiter te paard. (Werk deels vastgeplakt aan glas). Gesigneerd. Afm. beeld 48x37 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Antiek) Struisvogeleieren
Op metalen standers

Los #: 10

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Antiek) Kroonluchter
Een Italiaanse glazen kroonluchter

Los #: 11

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Design) Donghia Serpentine
3-zits designbank Donghia Serpentine, ontwerp John Hutton. Met wollen bekleding, print Schots tartan. Afm. 230x96x85 cm

Los #: 12

Schätzpreis: 200 € - 350 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Design) Pastoe Amsterdammer
Pastoe Amsterdammer rolluikkast, design Aldo van den Nieuwelaar. Afm. 120x75x50 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 100 € - 180 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Anne van Borselen (1937-)
Aquarel, gelijst. Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1987. Afm. beeld 77x53 cm, inclusief lijst 101x71 cm. (glas iets beschadigd

Los #: 14

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Jan Loman (1918-2006)
Gemengde techniek op papier, gelijst. gesigneerd rechtsonder in potlood 'Loman '89', Afm. (beeld) 31x26 cm

Los #: 15

Schätzpreis: 120 € - 200 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Aziatica) Satsuma vazen
H 37 cm. Japan, 1930

Los #: 16

Schätzpreis: 30 € - 60 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(diversen) tekentafel
Tekentafel 'Bieffe' + tekenmachine voor linkshandigen

Los #: 17

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Meubels) Driehoekig bureau
Een driehoekig bureau/tafel met blauw blad. Afm. 177x126 cm, daarbij een lamp in dezelfde stijl met een klein blauw kapje (totaal 2

Los #: 18

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Meubels) Boekenkastje
Eiken sober Art deco boekenkastje, afm. 110x123x37 cm (exclusief inhoud

Los #: 19

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Sieraden) Beursjes
4 stuks, waarvan 2 met zilveren beursbeugel

Los #: 20

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Curiosa) documenten
Lot, in 2 blikken kistjes. Alle uit de familie van Egbert Reitsma, vanaf tweede helft 19e eeuw. Enkele documenten bewaard in enveloppen van zijn architectenkantoor

Los #: 21

Schätzpreis: 20 € - 30 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Ramses Shaffy (1933-2009)
Portret van Liesbeth List, gelijst. Gesigneerd rechtsonder 'R'. Gemaakt voor de huidige eigenaar van het werk. Afm. 111x89 cm

Los #: 22

Schätzpreis: 1.500 € - 2.500 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Egbert Reitsma
Olieverf op doek, gelijst. Kerkinterieur van te kerk te Burum (frl.). Gesigneerd linksonder en gedateerd 1944. Afm. beeld. 47x38 cm

Los #: 23

Schätzpreis: 100 € - 180 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Egbert Reitsma
Aquarel, gelijst. Afbeelding van een kerkinterieur. Gesigneerd linksonder en gedateerd 1969. Afm. 72x48 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 60 € - 100 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Antiek) Borden Delft
Dia max 27 cm. 19e / begin 20e eeuw

Los #: 25

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Antiek) Tinnen kraantjespot
Ca. 1800. Nederlands. Hoogte 40 cm. Gemerkt met een roosmerk

Los #: 26

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Aziatica) Kop en schotels
Japan, ca. 1900 dia max 16 cm. Tevens een klein Chinees bordje 19e eeuw

Los #: 27

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Glas) H. P. Berlage (1856-1934)
Glazen jaarbeker, 7-kantig geslepen met 70 facetten aan de bovenzijde, ontwerp H.P.Berlage 1926, uitvoering Glasfabriek Leerdam; deze beker werd uitgegeven ter gelegenheid van de 70e verjaardag van H.P.Berlage. Wielgravure aan onderzijde: monogram HPB en 11. H. 22,6

Los #: 28

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Meubels) Dressoir
Een eikenhouten dressoir, jaren '50, ontworpen door L H Reitsma. Afm. 85x188x54 cm. Bovenblad sleets, heeft aandacht nodig

Los #: 29

Schätzpreis: 20 € - 30 €

Datum: 28.05.2019

Bild

(Kunst) Anco Wigboldus (1900-1983)
Olieverf op doek, Griekse voorstelling. Afm. 2x1 m. gesigneerd rechtsonder. Verso etiket Groninger Museum

Los #: 30

Schätzpreis: 120 € - 200 €

Datum: 28.05.2019