Justyna Dziechciarska (b. 1985) Na statku, 2011 r. olej/płótno, 120 x 140 cm sygn. p. d.: 'JDzPP' oraz na odwrocie: 'Jezioro' 2011 Justyna Dziechciarska Posiecz - Polkowska'