Tomasz Kolodziejczyk (b. 1976) Przystań VII, 2011 r. akryl/płótno, 50 x 70 cm sygn., dat. oraz tytuł autorski na odwrocie: 'Tomasz Kołodziejczyk, Przystań VII, 2011'