JIMMIE DURHAM USA, född 1940 Utan titel Signerad och daterad Jimmie Durham -96. Objekt, blandteknik, höjd 27 cm. Signed and dated. Object, mixed media. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund