IDA THUNSTRÖM född 1979 Jag lär mig teckna raka linjer Signerad och daterad Ida Thunström -07. Kol på papper, 59 x 93 cm. Signed and dated. Charcoal on paper. PROVENIENS Galleri Gamla Väster, Malmö