FRIEDERIKE FELDMANN Tyskland, född 1962 Utan titel - triptyk Signerade och daterade på baksidan F. Feldmann -99. Bemålad plåt, tondo 30 cm vardera. Triptych. Signed and dated verso. Painted plate.