SAINT CLAIR CEMIN USA, född 1951 Utan titel Signerad och numrerad Cemin 1/7. Patinerad brons, höjd 5,5 cm, längd 11 cm. Signed and numbered. Patinated bronze. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund