'Intérieur au Faou' rechtsonder get. en gedateerd 1865 en annotatie 'Souvenir de Faou' olieverf op paneel, 39x53,5 cm -------- Literatuur: 'Eugène Boudin, 1824-1898: Honfleur, Greniers à sel, Musée Eugène-Boudin- 11 avril-12 juillet 1992' cat. no. 32 op p. 77 (afb.) en 223. Het werk is vergelijkbaar met het schilderij 'La Bretonne tricotant' dat zich in het Musée Boudin bevindt. Tentoonstelling: 'Eugène Boudin, 1824-1898: Honfleur, Greniers à sel, Musée Eugène-Boudin- 11 april-12 juli 1992, cat. nr. 32. Veiling: -Drouot, Paris, Vente Boudin-Martineau, 18 mei 1900, lot12. -Drouot, Paris, 17 dec. 1930, lot 31. Herkomst: Thans uit privé-bezit.