Dzban do napojów z wkładem na lód lata 20.-30. XX w. Adolf Mogler, Heilbronn , Niemcy szkło kryształowe, szlifowane, okucie wylewu i pokrywa ze srebra, próba: '800', 27 x 16,5 cm na okuciu wylewu znaki złotnicze: złotnik: 'MT', próba srebra, niemiecka punca państwowa Estimate: 2 200 - 3 500 PLN PLN EUR GBP USD 504 - 802 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 69411 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19