Cukiernica z dwoma uchwytami lata 70.- 80. XIX w. Paryż srebro, waga: 400 g, próba: '1', 16,5 x 19 cm na spodzie i wewnątrz pokrywy znaki złotnicze: francuska punca państwowa, próba srebra, firma złotnicza Debain & Flament (?) Estimate: 2 000 - 3 000 PLN PLN EUR GBP USD 458 - 687 EUR Condition poluzowany uchwyt na pokrywie Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 69566 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19