Łyżka do serwowania 1 poł. XIX w. Francja srebro, waga: 102 g, próba: '1', wys.:12,5 cm na czerpaku znaki złotnicze: francuska punca państwowa, próba srebra, złotnik 'PQ' - Pierre Queille (czynny 1834-1846) Estimate: 600 - 800 PLN PLN EUR GBP USD 137 - 183 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 69409 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19