Don Kichot
akwaforta, sucha igła, papier, 13 × 20,5 cm (odcisk płyty), 20 × 28 cm w świetle passe-partout sygn. ołówkiem p. d. Jahl i l. d.: Epreuve dartiste
Don Kichot