DAVID SVENSSON född 1973 Konkav Signerad och daterad David Svensson 2002. Lackfärg på MDF, diameter 61 cm. Signed and dated. Painted MDF. PROVENIENS Galleri Magnus Åklundh, Malmö UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010