BO CRONQVIST född 1948 Utan titel Signerad, daterad och numrerad Bo Cronqvist 1978 43/75 . Färglitografi, 43 x 78 cm. Signed, dated and numbered. Colour lithograph. Changes Skall vara Bo Cronqvist, född 1948. Should be Bo Cronqvist, born 1948.