SOFIE ARFWIDSON född 1976 Ikaros Signerad och daterad på baksidan Sofie Arfwidson 2005. Blandteknik på papper, 21,5 x 30 cm. Signed and dated verso. Mixed media on paper. PROVENIENS Galleri Thomas Wallner, Malmö