Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź) Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu akryl/płótno, 120 x 134 cm sygnowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI UNTITLED' Estimate: 4 000 - 6 500 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 520 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist Malarz i fotograf, kurator, juror konkursów malarskich. Autor m.in. cykli prac: „Portrety pamięciowe”, „Alchemia Iluzji”, „Czy jest bezpiecznie/Is it safe?” i „Yang!”. Od 2012 roku prowadzi Pracownię Obrazu na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, od 2014 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 67581 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19