Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19

Desa Unicum
Marszałkowska 34-50
00-554 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600

Datum der Auktion: 14.11.2019

Zurück

Bild
Jakub Ciężki (ur. 1979, Lublin)

Jakub Ciężki (ur. 1979, Lublin) "Galeria", dyptyk, 2012 r. akryl, olej/płótno, 115 x 200 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘JAKUB CIĘŻKI | GALERIA, 2012, 115 x 200 cm | EMALIA AKRYLOWA, AKRYL, OLEJ’ Estimate: 9 000 - 12 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 105 - 2 806 EUR Additional Charge Details

Los #: 101

Aufrufpreis: 9.000 PLN - 12.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Paulina Ołowska (ur. 1976, Gdańsk)

Paulina Ołowska (ur. 1976, Gdańsk) Nadzieja, 2006 r. akryl, kolaż, spray, technika mieszana/płótno, 40,6 x 50,2 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Paulina | Ołowska | 2006’ Estimate: 30 000 - 40 000 PLN PLN EUR GBP USD 7 016 - 9 354 EUR Provenance - Metro Pictures, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Los #: 102

Aufrufpreis: 30.000 PLN - 40.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Radek Szlaga (ur. 1979, Gliwice)

Radek Szlaga (ur. 1979, Gliwice) Bez tytułu, 2005 r. akryl/płótno, 50 x 50 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘PAN | RDK | 2005 | R.Szlaga’ Estimate: 8 000 - 12 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 871 - 2 806 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna

Los #: 103

Aufrufpreis: 8.000 PLN - 12.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Wilhelm Sasnal (ur. 1972, Tarnów)

Wilhelm Sasnal (ur. 1972, Tarnów) Bez tytułu, ok. 1999 r. olej/płótno, 50 x 40 cm Estimate: 40 000 - 70 000 PLN PLN EUR GBP USD 9 354 - 16 370 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty

Los #: 104

Aufrufpreis: 40.000 PLN - 70.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Jadwiga Sawicka (ur. 1959, Przemyśl)

Jadwiga Sawicka (ur. 1959, Przemyśl) Ukochany szczeniak Briana..., 1996 r. olej/płótno, 130 x 100 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘J. SAWICKA 96’ Estimate: 18 000 - 28 000 PLN PLN EUR GBP USD 4 209 - 6 548 EUR Exhibited - Jadwiga Sawicka, Powraca dawne uczucie, Otwarta Pracownia, Kraków

Los #: 105

Aufrufpreis: 18.000 PLN - 28.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Rafał Bujnowski (ur. 1974, Wadowice)

Rafał Bujnowski (ur. 1974, Wadowice) Landscape (3), 2010 r. olej/płótno, 120 x 240 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘BUJNOWSKI / 2010’ Estimate: 150 000 - 170 000 PLN PLN EUR GBP USD 35 078 - 39 755 EUR Exhibited - Rafał Bujnowski, Corner, Johnen Galerie, Berlin, Niemcy, 2011 - Rafał Bujnowski i

Los #: 106

Aufrufpreis: 150.000 PLN - 170.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Piotr Uklański (ur. 1968, Warszawa)

Piotr Uklański (ur. 1968, Warszawa) Bez tytułu (Flag 8), 2012 r. technika mieszana, tusz, reaktywne barwniki na utlenionej tkaninie bawełnianej/płótno, 248 x 248 cm Estimate: 280 000 - 350 000 PLN PLN EUR GBP USD 65 479 - 81 848 EUR Exhibited - Piotr Uklański, Red, White and Blue, Massimo de Carlo

Los #: 107

Aufrufpreis: 280.000 PLN - 350.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Zbigniew Rogalski (ur. 1974, Dąbrowa Białostocka)

Zbigniew Rogalski (ur. 1974, Dąbrowa Białostocka) "Projekcja" (1), 2006 r. olej/tektura, 240 x 360 cm każda część ponumerowana na odwrociu i opisana literą D praca składa się z 16 paneli o wymiarach 60 x 90 cm (każda) Estimate: 75 000 - 90 000 PLN PLN EUR GBP USD 17 539 - 21 047 EUR Exhibited

Los #: 108

Aufrufpreis: 75.000 PLN - 90.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Artur Żmijewski (ur. 1966, Warszawa)

Artur Żmijewski (ur. 1966, Warszawa) Bez tytułu, tryptyk, 2015 r. technika mieszana/płótno, 30 x 30 cm (wymiary każdej pracy) sygnowany p.d.: ‘Żmij’ sygnowany i datowany na odwrociu każdej z trzech części: ‘Artur | Żmijewski | 2015’ Estimate: 7 000 - 10 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 339 EUR

Los #: 109

Aufrufpreis: 7.000 PLN - 10.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Anna Molska Artur Żmijewski (ur. 1983, Prudnik) (ur. 1966, Warszawa)

Anna Molska Artur Żmijewski (ur. 1983, Prudnik) (ur. 1966, Warszawa) Bez tytułu, 2018 r. akwarela, technika mieszana/papier, 36,5 x 53,5 cm sygnowany p.g.: pieczątką autorską 'ARTUR | ŻMIJEWSKI', ołówkiem ANNA | MOLSKA' Estimate: 3 000 - 5 000 PLN PLN EUR GBP USD 702 - 1 169 EUR Additional Charge

Los #: 110

Aufrufpreis: 3.000 PLN - 5.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Paweł Althamer Artur Żmijewski (ur. 1967, Warszawa) (ur. 1966, Warszawa)

Paweł Althamer Artur Żmijewski (ur. 1967, Warszawa) (ur. 1966, Warszawa) Swobodny dialog obrazami zamiast słowami, 2012 r. akryl, węgiel, kolaż (aplikacje drukowane), taśma klejąca z tworzywa sztucznego/papier, 278 x 180 cm na odwrociu opisany: praca wykonana podczas Kongresu Rysowników jest

Los #: 111

Aufrufpreis: 20.000 PLN - 30.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa)

Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa) Bez tytułu (Wolimierski), 1997 r. olej/płótno, 92 x 73 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘MARIOLA PRZYJEMSKA 2007 R.’ Estimate: 7 000 - 10 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 339 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata

Los #: 112

Datum: 14.11.2019

Bild
Bartek Materka (ur. 1973, Gdańsk)

Bartek Materka (ur. 1973, Gdańsk) Bez tytułu, 2019 r. olej/płótno, 70 x 100 cm (w świetle oprawy) sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘BARTEK MATERKA | 2019, OLEJ’ Estimate: 12 000 - 15 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 806 - 3 508 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest

Los #: 113

Aufrufpreis: 12.000 PLN - 15.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Grzegorz Drozd (ur. 1970, Lublin)

Grzegorz Drozd (ur. 1970, Lublin) "Tajlandia", 2015 r. olej/płótno, 80 x 100 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ DROZD | „TAJLANDIA” | 2015’ Estimate: 9 000 - 12 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 105 - 2 806 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata

Los #: 114

Datum: 14.11.2019

Bild
Piotr Wachowski (ur. 1976, Słupsk)

Piotr Wachowski (ur. 1976, Słupsk) "Vincent i Smerfy", 2008 r. akryl, olej/płótno, 91 x 130 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WACHOWSKI | "VINCENT I SMERFY" | OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO | 91 x 130 cm | 2008' Estimate: 4 000 - 6 500 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 520 EUR Additional Charge

Los #: 115

Aufrufpreis: 4.000 PLN - 6.500 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Marcin Maciejowski (ur. 1974, Babice k. Krakowa)

Marcin Maciejowski (ur. 1974, Babice k. Krakowa) Bez tytułu, ok. 2000 r. olej/płótno, 50 x 55 cm Estimate: 20 000 - 35 000 PLN PLN EUR GBP USD 4 677 - 8 185 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18

Los #: 117

Aufrufpreis: 20.000 PLN - 35.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Karolina Jaklewicz (ur. 1979, Trzebiatów)

Karolina Jaklewicz (ur. 1979, Trzebiatów) "Północny", tryptyk, 2013 r. olej/płótno, 120 x 80 cm (x3) sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej części: ‘JAKLEWICZ | TRYPTYK | PŁÓNOCNY | I | II | III | 2013’ Estimate: 24 000 - 30 000 PLN PLN EUR GBP USD 5 612 - 7 016 EUR Additional Charge

Los #: 118

Aufrufpreis: 24.000 PLN - 30.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Wiktor Jackowski (ur. 1987, Kielce)

Wiktor Jackowski (ur. 1987, Kielce) "Michał ogląda obrazy", 2013 r. olej/płótno, 33 x 41 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Wiktor Jackowski | 2013 Michał ogląda obrazy’ Estimate: 800 - 1 800 PLN PLN EUR GBP USD 187 - 421 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana

Los #: 119

Aufrufpreis: 800 PLN - 1.800 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Dorota Podlaska (ur. 1968, Bydgoszcz)

Dorota Podlaska (ur. 1968, Bydgoszcz) Z cyklu "Ta ostatnia niedziela", tryptyk, 2011 r. akryl/płótno, 20 x 60 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dorota | Podlaska | "Ta ostatnia | niedziela" | 2011' Estimate: 6 000 - 9 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 403 - 2 105 EUR Exhibited - Noc Muzeów

Los #: 120

Aufrufpreis: 6.000 PLN - 9.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Mateusz Szczypiński (ur. 1984, Piekary Śląskie)

Mateusz Szczypiński (ur. 1984, Piekary Śląskie) "Ostatnie wczasy", 2011 r. olej, kolaż/płótno, 70 x 62 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mateusz | Szczypiński | MS 2011 | OSTATNIE WCZASY' Estimate: 5 000 - 7 500 PLN PLN EUR GBP USD 1 169 - 1 754 EUR Additional Charge Details - Do kwoty

Los #: 121

Aufrufpreis: 5.000 PLN - 7.500 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Cyryl Polaczek (ur. 1989, Zielona Góra)

Cyryl Polaczek (ur. 1989, Zielona Góra) Bez tytułu, 2013 r. olej/płótno, 30 x 24 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Cyryl | Polaczek | 2013’ Estimate: 1 800 - 2 800 PLN PLN EUR GBP USD 421 - 655 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona

Los #: 122

Aufrufpreis: 1.800 PLN - 2.800 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Anna Barlik (ur. 1985, Warszawa)

Anna Barlik (ur. 1985, Warszawa) Kompozycja 2/16, 2016 r. farba proszkowa, spray/blacha, 40 x 35 cm Estimate: 3 500 - 5 000 PLN PLN EUR GBP USD 818 - 1 169 EUR Exhibited - Anna Barlik, Aurora Borealis, Galeria Propaganda, Warszawa, 2017 Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana

Los #: 123

Aufrufpreis: 3.500 PLN - 5.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Zuzanna Ziółkowska (ur. 1981, Warszawa)

Zuzanna Ziółkowska (ur. 1981, Warszawa) Bez tytułu, 2016 r. technika mieszana/płótno, 46 x 38 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘ZUZA ZIÓŁKOWSKA / HERCBERG 2016' Estimate: 7 000 - 9 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 105 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata

Los #: 124

Aufrufpreis: 7.000 PLN - 9.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Adam Adach (ur. 1962, Nowy Dwór Mazowiecki)

Adam Adach (ur. 1962, Nowy Dwór Mazowiecki) Historical Revenge, 2018 r. akryl, suchy pastel/papier, 58,5 x 41,5 cm sygnowany i datowany p.d.: ‘AA. 2018’ Estimate: 4 000 - 6 000 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 403 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna

Los #: 125

Aufrufpreis: 4.000 PLN - 6.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź)

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź) Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu akryl/płótno, 120 x 134 cm sygnowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI UNTITLED' Estimate: 4 000 - 6 500 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 520 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna

Los #: 126

Datum: 14.11.2019

Bild

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź) Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu akryl/płótno, 120 x 112 cm sygnowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI UNTITLED / BEZ TYTUŁU' Estimate: 4 000 - 6 500 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 520 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata

Los #: 127

Datum: 14.11.2019

Bild
Maurycy Gomulicki (ur. 1969, Warszawa)

Maurycy Gomulicki (ur. 1969, Warszawa) "Cherry Poppins" z cyklu "Nimfy", 2018 r. serigrafia barwna/papier, 70 x 50 cm (w świetle oprawy) opisany l.d.: ‘CHERRY POPPINS’ oraz sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: Gomulicki 2018’ i numer edycji: ‘27/29’ ed. 27/29 Estimate: 1 400 - 2 000 PLN PLN EUR GBP

Los #: 128

Aufrufpreis: 1.400 PLN - 2.000 PLN

Datum: 14.11.2019

Bild
Bartosz Kokosiński (ur. 1984, Siewierz)

Bartosz Kokosiński (ur. 1984, Siewierz) "Opal", 2016 r. olej/tektura, 69 x 50 x 8 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński | "Opal" | 2016, Praga | olej, tektura, mapa Czechosłowacji | 69 x 50 x 8 cm' Estimate: 7 000 - 9 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 105 EUR Additional

Los #: 129

Datum: 14.11.2019

Bild
Michał Frydrych (ur. 1980, Warszawa)

Michał Frydrych (ur. 1980, Warszawa) ''Thich Quang Duc'', 2007 r. olej/płótno, 110 x 150 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ FRYDRYCH | 156. 2007. 110 x 150 CM + 27 x 27 CM | THICH QUANG DUC'' ' oraz pieczątka Galerii m2 Estimate: 9 000 - 12 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 105 - 2 806

Los #: 130

Datum: 14.11.2019

Bild
Agnieszka Sandomierz (ur. 1978, Warszawa)

Agnieszka Sandomierz (ur. 1978, Warszawa) Bez tytułu, 2004 r. olej/płótno, 27 x 50 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Agnieszka Sandomierz | 2004.’ Estimate: 1 500 - 2 500 PLN PLN EUR GBP USD 351 - 585 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi

Los #: 131

Aufrufpreis: 1.500 PLN - 2.500 PLN

Datum: 14.11.2019