ASTRID SYLWAN född 1970 You caught me offguard Signerad och daterad på baksidan Astrid Sylwan 2008. Olja på duk, 203 x 220 cm. UTSTÄLLD All decisions made, Skövde konsthall 2009-2010 Triumphs and Disasters, Eskilstuna konstmuseum 2009, avbildad i katalogen LITTERATUR Eskilstuna konstmuseum: Triumph and Disasters - utställningskatalog 2009, avbildad