Zestaw trzech wazoników
Królewska Manufaktura Majoliki w Kadynach, l. 1904–1944 glina; na jednym wazoniku napis „Cadinen”; na spodzie dwóch wazoników znak wytwórni; wys. 8,9 cm, 10,3 cm i 8,5 cm; stan zachowania: jeden wazonik po konserwacji
Zestaw trzech wazoników