WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, vinkanna, Tyskland, jugend, nysilver och grönt glas, reliefdekor av kvinnoansikten och blommor, stämplad WMF 1/0 99, höjd 40,5 cm; metallen med slitage