Voliči
9x olej, plátno, 2013, 23 x 21 cm, vše sign. na zadní straně Ivana Lomová portrétní cyklus nazvaný prostě – Voliči vytvořila Ivana Lomová jedna z našich nejznámějších a nejzajímavějších současných malířek, v reakci na první volbu Miloše Zemana českým prezidentem, nabízené malby jsou provedeny ve formátu 23 x 21 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Voliči