Vitis flogera, in qua doctrina et veritas evangelica continetur sacerdotibus, pastoribus, ac concionatoribus ad pectus appendenda & diebus festis per anni circulum e cathedris proponenda... Köln, Henning 1651. 4°. (6) S., S. 9-580, 380 (rechte 186) S. Mod. Hlwd. (Best. u. berieb., Rckn. mit Einriss). VD17 547:675210G. - Es fehlen S. 7-8. Tls. gebräunt u. fl., tls. wasserrandig u. etw. knapp beschn. Mit hs. Besitzverm. a.T. u. St.a.V. - Selten.