Tálca Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KE" ? azonosítatlan mesterjegy, trapéz alakú test, plasztikus, szecessziós virágszálakkal díszítve 711 g; 40*23 cm