Auktionsarchiv: Los-Nr. 207

SUZAN ETKIN, USA, född 1955, Utan titel

Schätzpreis
2.000 SEK - 2.500 SEK
ca. 283 $ - 354 $
Zuschlagspreis:
1.900 SEK
ca. 269 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 207

Schätzpreis
2.000 SEK - 2.500 SEK
ca. 283 $ - 354 $
Zuschlagspreis:
1.900 SEK
ca. 269 $

SUZAN ETKIN USA, född 1955 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Suzan Etkin 1990. Bemålat glas, 27 x 20,5 cm. Märkt 4 Signed and dated verso. Painted glass. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund

Auktionsarchiv: Los-Nr. 207
29.09.2010
Stockholms Auktionsverk
Nybrogatan 32
? Stockholm
Schweden
info@auktionsverket.se
+46 (0)8 4536750
+46 (0)8 242407

Auktionsarchiv: Los-Nr. 207
29.09.2010
Stockholms Auktionsverk
Nybrogatan 32
? Stockholm
Schweden
info@auktionsverket.se
+46 (0)8 4536750
+46 (0)8 242407