SUZAN ETKIN USA, född 1955 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Suzan Etkin 1990. Bemålat glas, 27 x 20,5 cm. Märkt 4 Signed and dated verso. Painted glass. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund