stel Utrechtse dubbelloops vuursteen ruiterpistolen met gestoken noten kolf en gegraveerde slotplaten, de lopen gemerkt met het Utrechtse wapenschild, compleet met pompstok, wapensmid: Hellendael Utrecht, werkzaam 1680-1700, l. 46 -restauratie aan haan- € 10.000 openingsbod