Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info@vanspengen.com · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

kersen en palissander directoire wandtafel met lade en versierd met ebben bies, bekroond door galerijrand en rustend op gecanneleerde poten verbonden door etagère, circa 1795, h. 75, br. 81, d. 39

Los #: 1

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

mahonie Louis XVI halvemaankastje met stel jalouziedeuren, rustend op tapstoelopende poten, circa 1785, h. 82, br. 82, d. 42

Los #: 2

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Franse rijkgestoken noten piëdestal, Louis XV-stijl, circa 1880, h. 105 € 280 openingsbod

Los #: 3

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

mahonie commode met parquetterie van fijnhoutsoorten en opklapbaar blad, waaronder 3 lades met verguld bronzen beslag, Louis XVI-stijl, circa 1900, h. 83, b. 60, d. 36

Los #: 4

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Hollands Louis XV wortelnoten gefineerde secretaire met schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken en laden, daaronder in het dubbelgebogen front 3 laden, rusten op klauwpoten, circa 1760, h. 106, br. 105, d. 65

Los #: 5

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Hollandse wortelnoten gefineerde orgelgebogen commode met 4 laden en rustend op klauwpoten, Louis XIV, circa 1700, h. 79, br. 100, d. 59

Los #: 6

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

noten Louis XVI armstoel bekroond door vaas met guirlandes en bekleed met geschoren velouors, 18e eeuw

Los #: 7

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Franse eiken archiefkast, "cortonnier", met 8 lades met bronzen grepen, geflankeerd door gecanneleerde zuilen rustend op bolpoten, 1e kwart 20e eeuw, h. 161, br. 54, d. 39

Los #: 8

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Spaanse kastanjehouten tafel met rechthoekig blad, rustend op gecanneleerde poten verbonden door smeedijzeren regels, 17e eeuw, h. 78, bladmaat: 131 x 82

Los #: 9

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Perzisch tapijt 253 x 146

Los #: 10

Schätzpreis: 250 € - 400 €

Bild

Kelim 282 x 160

Los #: 11

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Kazak 222 x 134

Los #: 12

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Perzisch tapijt 254 x 131

Los #: 13

Schätzpreis: 250 € - 500 €

Bild

Italiaanse noten kast met 2 deuren geflankeerd door geprofileerde panelen en rustend op bracket poten, 18e eeuw, h. 136, br. 120, d. 30

Los #: 14

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

5 Engelse Windsor stoelen met gespijlde rug waaronder 4 iepen exemplaren en kleiner beuken exemplaar, 19e eeuw € 225 openingsbod

Los #: 15

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

zachthouten halbank voorzien van armleggers en gespijlde rug en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, br. 187

Los #: 16

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Hindeloper beschilderde Louis XV porseleinkast met oplopende kap bekroond door cartouche, 2 beglaasde deuren waarin roedeverdeling en in de onderkast 2 paneeldeuren en geflankeerd door afgeschuinde zijden, rustend op bolpoten, circa 1800, h. 215, br. 133, d. 38

Los #: 17

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Engels eiken bureau met achter de schuingeplaatste schrijfklep een nest van vakken en laden, daaronder in het rechte front 3 laden met messing beslag, rustend op bracketpoten, 18e eeuw, h. 104, br. 70, d. 46

Los #: 18

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Engels eiken tafeltje met rechthoekig blad en lade met bronzen beslag, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 65, bladmaat: 77 x 54

Los #: 19

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Engels eiken gatelegtafeltje met ovaal blad, rustend op balustervormige poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 70, bladmaat: 105 x 77

Los #: 20

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Engelse eiken gatelegtafel met ovaal blad waaronder lade, rustend op balustervormige poten verbonden door regels, 1e helft 18e eeuw, h. 69, bladmaat: 116 x 151

Los #: 21

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Hollandse eiken empire commode met 4 lades en bronzen beslag, geflankeerd door halfonde zuilen met bronzen kapitelen, ca. 1815, h. 98, br. 94, d. 47

Los #: 22

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

mahonie tabouret bekleed met groen velours, vroeg-biedermeier, circa 1830, h. 65

Los #: 23

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Hollands mahonie empire drankkastje, met zwart marmeren blad versierd met halfzuilen en bronzen kapitelen, circa 1815, h. 87, diameter 38

Los #: 24

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Franse noten transition duchesse brisée, gestoffeerd met rood velours en siernagels, de gecanneleerde lijsten versierd met gestoken floraal decor, rustend op gebogen poten, gemerkt en vervaardigd door Louis Delanois, werkzame periode: 1761-1789, h. 99, br. 207, d. 76

Los #: 25

Schätzpreis: 1.500 € - 2.500 €

Bild

mahonie boekenkast met geprofileerde kap, afgeschuinde zijden en beglaasde deuren waaronder 2 laden, rustend op bolpoten, 19e eeuw, h. 219, b. 146, d. 51 € 225 openingsbod

Los #: 26

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Esphahan 332 x 220 € 520 openingsbod

Los #: 27

Schätzpreis: 500 € - 700 €

Bild

Perzisch tapijt met decor van levensboom 210 x 128

Los #: 28

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Perzisch tapijt met decor van vogels en dieren 205 x 115

Los #: 29

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Hollands dubbelgebogen beuken Louis XV secretaire met een schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken en laden, daaronder 4 laden met bronzen grepen, rustend op klauwpoten, circa 1770, h. 116, br. 122, d. 62

Los #: 30

Schätzpreis: 100 € - 150 €