Ahnengalerie, 1995. Lithographie offset en couleurs. Signée, datée et numérotée 50/75. Ed. Staeck, Heidelberg. Offset kleurenlithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 50/75. Ed. Staeck, Heidelberg. 55 x 75 cm [Becker & Olsen : n° 110]