satijnhouten schrijftafel met in het gecontourneerde blad parqueterie en intarsia van fijnhoutsoorten, rustend op gebogen poten met vergulde bronzen hoekornamenten, Louis XV stijl, 19e eeuw, h. 75 br. 99 d. 56 € 700 openingsbod