Auction 11.02.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info@vanspengen.com · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 11.02.2019 - 16.02.2019

Zurück

Bild

Duitse smeedijzeren geldkist versierd met metalen stootbanden en met ajourgezaagde slotplaat, Neurenberg, 17e eeuw, h. 43, br. 80, d. 48 -sleutel aanwezig, bodem hersteld

Los #: 1

Schätzpreis: 500 € - 700 €

Datum: 11.02.2019 - 16.02.2019

Bild

rozenhout gefineerde vitrinekast met achter de beglaasde deur 3 legplanken en rustend op tapstoelopende poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 156, br. 74, d. 35

Los #: 2

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

palissander, mahonie en satijnhout gefineerd kastje met marmeren blad waaronder lade en jaloeziedeur, Louis XVI-stijl, circa 1900, h. 86, br. 65, d. 30

Los #: 3

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Frans wortelnoten Louis Phillipe bureau met gecontourneerd blad ingelegd met leer, waaronder 9 laden met bronzen grepen, 19e eeuw, h. 78 br. 145 d. 80

Los #: 4

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

notenhouten piëdestal met vierkant blad, rustend op tapstoelopende zuil versierd met gestoken cartouches en guirlandes, circa 1900, h. 119 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Hollands eiken Louis XVI kabinet met timpaanvormige kap versierd met vaas en guirlandes, met 2 deuren en recht front waarin 3 laden, geflankeerd door gecanneleerde zijden, 18e eeuw, h. 256, br. 163, d. 55

Los #: 6

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

kroonlamp met 6 gebogen kaarsenhouders en geslepen glazen pegels, empire-stijl, hoogte inclusief ketting 100 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

spiegeltje met goudbeschilderde geprofileerde rand en bekroond door een rozet, 19e eeuw, h. 55, br. 32

Los #: 8

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

Engelse eiken dekenkist met gestoken bloemmotieven, 19e eeuw, h. 80 br. 120 d. 50 € 150 openingsbod

Los #: 9

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Engelse mahonie bibliotheek-fauteuil bekleed met groen leer en afgezet met geelkoperen siernagels, 2e helft 19e eeuw

Los #: 10

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

antiek Gharje tapijt 185 x 165 € 600 openingsbod

Los #: 11

Schätzpreis: 700 € - 900 €

Bild

Perzisch tapijt 268 x 206

Los #: 12

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

geborduurd kleed gemerkt: Ralph Lauren 279 x 179

Los #: 13

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

2 geborduurde kleden, o.a. gemerkt: Ralph Lauren

Los #: 14

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Zwitserse mahonie neo-gotische stoel met stoffen bekleding, rustend op gedraaide poten, gemerkt: Lavanchy Lausanne, 19e eeuw, h. 87

Los #: 15

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

eiken kist met ruitvormige ornamenten in het front, 18e eeuw, h. 59, br. 106, d. 39

Los #: 16

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

kastanjehouten sidetable met 3 laden rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, deels 18e eeuws, h. 82, bladmaat: 211 x 68 en bijpassende Engelse eiken stoel met armleggers, circa 1800 € 600 openingsbod

Los #: 17

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Hollandse noten barok kussenkast met geprofileerde kap, met 2 deuren opgehoogd met kussens en rustend op bolpoten, circa 1700, versierd met gestoken ranken en mascarons van latere datum, h. 186, br. 172, d. 67

Los #: 18

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XV commode met gecontourneerde rand en Haags gebogen front waarin 3 laden, rustend op verhoogde klauwpoten, 18e eeuw, h. 75, br. 95, d. 58 € 400 openingsbod

Los #: 19

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Friese iepenhouten kortstaartklok, zogenaamde dikkop, met gebogen kap, bekroond met metalen engelen en atlas, goudbeschilderde wijzerplaat en mechaniek van scheepjes, circa 1800, h.110

Los #: 20

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Italiaanse vruchtenhouten renaissance commode, met 4 laden geflankeerd door gestoken putti met guirlandes, rustend op gestoken poten, 17e eeuw, h.105, br. 137, d. 52 € 2.500 openingsbod

Los #: 21

Schätzpreis: 2.500 € - 3.500 €

Bild

Italiaanse rijkgestoken vruchtenhouten bruidskist, de deksel versierd met strijdtafereel omlijst door ranken, de zijden geflankeerd door gestoken kariatiden, ranken, portretmedaillons en schelpmotieven, 17e eeuw, h. 62, br. 145, d. 74 € 1.600 openingsbod

Los #: 22

Schätzpreis: 2.000 € - 3.000 €

Bild

Hollandse mahonie burger empire trumeau met opklapbaar blad en rustend op gebogen zuilen, circa 1830, h. 87, br. 91, d. 47

Los #: 23

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Engelse mahonie commode met 4 laden in het rechte front en versierd met bronzen grepen, 19e eeuw, h. 92, br. 108, d. 50

Los #: 24

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

mahonie Empire hoekkast bekroond door galerijrand, met 4 paneeldeuren ingelegd met messing biezen, rustend op taps toelopende poten, circa 1805, h. 238 br. 87 - gemeten vanuit de hoek

Los #: 25

Schätzpreis: 1.200 € - 1.500 €

Bild

Hollands mahonie Louis XV cilinderbureau met gebogen schrijfklep waaronder gebombeerd front met 3 laden, 18e eeuw, h. 118, br. 118, d. 70 € 150 openingsbod

Los #: 26

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Hollandse mahonie gefineerde empire chiffonière met 6 laden voorzien van origineel beslag en versierd met zuilen, circa 1810, h. 152, br. 102, d. 54 € 600 openingsbod

Los #: 27

Schätzpreis: 700 € - 900 €

Bild

eiken portemanteau met geprofileerde fries, versierd met gestoken mascarons en ranken, rustend op bronzen klauwpoten, 19e eeuw, ingelegd met Delfts aardewerk tegels met voorstelling van bloemenvazen, 17e eeuw en vogelkooi omlijst door figurentegels, 18e eeuw, h. 192, br. 132 € 800 openingsbod

Los #: 28

Schätzpreis: 1.000 € - 1.500 €

Bild

grote smeedijzeren geldkist, omkleed met smeedijzeren banden en klinknagels met afsluitbare binnenkist en aan weerskanten getorste smeedijzeren hengsels, 17e eeuw, h. 54 br. 98 d. 54 € 600 openingsbod

Los #: 29

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Engels mahonie ladenkast met 5 laden en voorzien van bronzen grepen, rustend op bracket poten, 19e eeuw, h. 106, br. 96, d. 43

Los #: 30

Schätzpreis: 100 € - 150 €