Saint JEAN CHRYSOSTOME. ΤΟΥ ΕΝ ΑΓΙΟΙΣ ΠΑΤΡΟΣ ΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΧΙΕΠ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΌΜΟΥ ΤΑ ΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ. Sancti patris nostri Johannis Chrysostomi, archiepiscopi Constantinopolitani, Opera omnia quæ exstant, vel quæ ejus nomine circumferuntur […]. Opera et studio D. Bernardi de MONTFAUCON […]. Paris, L. Guérin, C. Robustel, J. et J. Barbou, G. Desprez, J. Desessartz, 1718-1738. Treize volumes in-folio, demi-basane. Reliure du XIXe siècle. Exemplaire très frais de cette très belle typographie.