ROSMARIE TROCKEL Tyskland, född 1952 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Trockel -84. Krita på papper, 26 x 19,5 cm. Signed and dated verso. Crayon on paper. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund