ROLF HANSON född 1953 Utan titel XV Signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson 2007. Olja på pannå, 95 x 92 cm. Signed and dated verso. Oil on panel. PROVENIENS Galerie Leger, Malmö UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010