Příboj, signováno vlevo dole C. Westchiloff, olej/plátno, 50 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm) Provenience: aukce Macdougall Arts, 6. 6. 2018, č. k. 182 (pravost díla potvrzena V. Petrovem)