Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG
Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Zurück

Bild

Krajina s Troskami, signováno vpravo dole Kaván, olej/karton, 39,5 x 52 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 1

Aufrufpreis: 45.000 CZK - 30.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Noční příboj, JJelínek, olej/plátno, 95,5 x 111 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozená malba, rám (Šm

Los #: 2

Aufrufpreis: 12.000 CZK - 8.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Motiv z Průhonického parku, signováno, popsáno a datováno vpravo dole Jaromír Seidl Průhonice 1925, olej/plátno, 80 x 100 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 3

Aufrufpreis: 15.000 CZK - 10.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Chloumek, signováno a datováno vlevo dole R. Lauda 1909, olej/překližka, 50 x 68,5 cm, rám (Šm

Los #: 4

Aufrufpreis: 30.000 CZK - 18.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Motiv z Kampy, signováno vpravo dole Jaro Procházka, olej/karton, 50 x 60 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 5

Aufrufpreis: 24.000 CZK - 16.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Motiv z Malé Strany, signováno vpravpo dole J. Fučík, olej/karton, 28,5 x 21,5 cm, sklo, rám (Šm

Los #: 6

Aufrufpreis: 8.000 CZK - 5.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Týnský chrám, signováno vpravo dole Jan Spáčil, olej/karton, 47 x 64 cm, rám (Šm

Los #: 7

Datum: 25.05.2019

Bild

Malá Strana v zimě, signováno a datováno vlevo dole G. Macoun 33, olej/plátno, 83,5 x 124 cm, rám (Šm

Los #: 8

Datum: 25.05.2019

Bild

Hornatá krajina, signováno a datováno vlevo dole Karl Podlipny 1929, olej/plátno, 53 x 73 cm, poškozená malba a rám (Šm

Los #: 9

Datum: 25.05.2019

Bild

Jarní krajina, signováno a datováno vleo dole Leo Haas 33, olej/plátno fixované na kartonu, 48 x 65 cm, rám (Šm

Los #: 10

Datum: 25.05.2019

Bild

Předjaří na horách, signováno vpravo dole Nickisch, oboustranná malba, olej/plátno, 60 x 69,5 cm, poškozený rám (Šm

Los #: 11

Datum: 25.05.2019

Bild

Na vyjížďce, signováno vlevo dole Morino, olej/plátno, 49,5 x 59,5 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 12

Aufrufpreis: 50.000 CZK - 29.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Jaro na vsi, signováno vpravo dole O. Blažíček, olej/karton, 28,5 x 39 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm

Los #: 13

Datum: 25.05.2019

Bild

Zima na vsi, signováno vlevo dole O. Blažíček, olej/karton, 28,5 x 39 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm

Los #: 14

Datum: 25.05.2019

Bild

Předjaří u Kroměříže, signováno a datováno vpravo dole J. Jílek 41, olej/překližka, 30 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 15

Datum: 25.05.2019

Bild

Světýlka, signováno a popsáno vpravo dole Panuška Světýlka, olej/karton, 29 x 39 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm

Los #: 16

Aufrufpreis: 50.000 CZK - 30.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Frenštát pod Radhoštěm, signováno vpravo dole Charvát, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 23 x 27 cm, sklo, rám (Šm

Los #: 17

Datum: 25.05.2019

Bild

Uherské Hradiště, signováno a datováno vpravo dole Jiří Heřman 1940, olej/karton, 35 x 50 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 18

Aufrufpreis: 18.000 CZK - 12.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Vltava od sv. Matěje, signováno vpravo dole tužkou Král, olej/karton, 33,5 x 42 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 19

Aufrufpreis: 25.000 CZK - 15.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Holešovické nábřeží (Most Barikádníků), signováno vlevo dole Šlár J., olej/plátno, 40,5 x 60,5 cm, rám (Šm

Los #: 20

Datum: 25.05.2019

Bild

Koně v zápřahu, signováno vpravo dole Vacátko, olej/plátno, 100 x 152 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 21

Aufrufpreis: 100.000 CZK - 65.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Příboj, signováno vlevo dole C. Westchiloff, olej/plátno, 50 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm) Provenience: aukce Macdougall Arts, 6. 6. 2018, č. k. 182 (pravost díla potvrzena V. Petrovem

Los #: 22

Aufrufpreis: 120.000 CZK - 90.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Západ slunce na dalmátském pobřeží, signováno vlevo dole A. Hanzen, na zadní straně popsáno a datováno A. Hanzen 1925, olej/plátno, 50,5 x 70 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm

Los #: 23

Aufrufpreis: 150.000 CZK - 110.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Skály, signováno a datováno vpravo dole Ehrlich 23, olej/karton, 32,5 x 41 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 24

Aufrufpreis: 4.500 CZK - 3.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Prodavači melounů, signováno vlevo dole Lískovec, olej/překližka, 52 x 65 cm, rám (Šm

Los #: 25

Aufrufpreis: 9.000 CZK - 6.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Motiv z Dalmácie, signováno vpravo dole tužkou K. Langer, olej/karton fixovaný na překližce, 36 x 49,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm

Los #: 26

Aufrufpreis: 40.000 CZK - 24.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Před jarem, signováno vlevo dole O. Bubeníček, olej/karton, 47,5 x 52,5 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 27

Aufrufpreis: 36.000 CZK - 22.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Před kapličkou, signováno a datováno vlevo dole Rom. Havelka 1931, olej/plátno, 100 x 125 cm, lehce poškozený rám (Šm

Los #: 28

Aufrufpreis: 70.000 CZK - 45.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Letní krajina, signováno a datováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1925, olej/plátno, 100,5 x 118,5 cm, rám (Šm

Los #: 29

Aufrufpreis: 20.000 CZK - 14.000 CZK

Datum: 25.05.2019

Bild

Bělá, signováno a datováno vpravo dole tužkou Ant. Hudeček 1930, olej/karton, 43 x 59 cm, sklo, rám (Šm

Los #: 30

Aufrufpreis: 25.000 CZK - 18.000 CZK

Datum: 25.05.2019