Auktionsarchiv: Los-Nr. 109

Luboš Vetengl (1988)

Auction 12.06.2019
12.06.2019
Aufrufpreis
113.000 CZK
ca. 5.001 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 109

Luboš Vetengl (1988)

Auction 12.06.2019
12.06.2019
Aufrufpreis
113.000 CZK
ca. 5.001 $
Zuschlagspreis:

Poselství chrámu
olej, plátno, 2015, 150 x 100 cm, sign. PD Vetengl 2015, Absence barevnosti neboli programové používání monochromní škály barev je pro mě typické. Protože, mně nezajímá barevnost, nýbrž světelnost obrazu. Pokud barevný obraz převedete do černobílé škály, může se stát, že nebude čitelný, ztratí prostor a tomu se chci vyhnout. Tento fialový odstín jsem si namíchal a vybral, protože se mi líbí a proto, že pro mě představuje duchovno nebo spiritualitu, což se perfektně hodí k tématu.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 109
12.06.2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Tschechische Republik
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340

Poselství chrámu

Auktionsarchiv: Los-Nr. 109
12.06.2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Tschechische Republik
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340