Auktionsarchiv: Los-Nr. 2

Pawel Slota (b. 1989)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.200 PLN
ca. 377 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2

Pawel Slota (b. 1989)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.200 PLN
ca. 377 $

Pawel Slota (b. 1989) Pejzaż podróżny III, 2010 r. olej/płótno, 90 x 115 cm na odwrociu opisany: 'Paweł SŁOTA | „PEJZAŻ PODRÓŻNY III” | olej, 90/115 cm płótno, 2010' oraz sygnowany na blejtramie Obecnie student Malarstwa V roku w pracowni malarstwa prof. Leszka. Misiaka i pracowni rysunku prof. Teresy Kotkowskiej - Rzepeckiej w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Laureat stypendium twórczego i artystycznego prezydenta miasta Częstochowy w latach 2005, 2006, 2007, 2009, 2012. Autor kilku wystaw indywidualnych. Uczestnik wystaw i przeglądów artystycznych w kraju i zagranicą. Prace w kolekcjach prywatnych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Praca z prezentowanego cyklu otrzymała Grand Prix na 11. Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2
12.04.2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2
12.04.2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600