Otava u Přešťovic, signováno a datováno vlevo dole B. Ullrych 40, na zadní straně popsáno autorem B. Ullrych 1940 Otava u Přešťovic, olej/karton, 49,5 x 71,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)