Největší
litografie, 1992, 66 x 50,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, 7/100, mírně pokrčený a při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Největší