Nippon
olej, plátno, 1996, 60 x 83 cm, sign. DU M. Netík 96, olištováno
Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)
Nippon