Widok z ul. Nowomiejskiej na Stary Rynek w Warszawie, 1944 r
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 16,5 x 23,5 cm, sygn. i dat. l.d.: Mieczysław Trzciński 1944