Varia 29

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, Nowy Świat 54/56

Datum der Auktion: 15.05.2019

Zurück

Bild
Josef Kostka

Pejzaż alpejski
olej, płótno, 84 x 126 cm, sygn. l.d.: J.Kostka

Los #: 1

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Teodor Chomiński

Portret damy z wachlarzem, k.XIX w.
olej, deska, 26 x 20 cm, sygn. l.d.: Tv. Chominski, na odwrocie ślady naklejki

Los #: 2

Aufrufpreis: 5.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Teodor Chomiński

Portret damy, k. XIX w.
olej, deska mahoniowa, 25,4 x 20 cm, sygn. p.d.: Tv. Chominski, na odwrocie naklejka amerykańskiego sklepu ze sztuką: Walter Kimball & Co, 9 PARK STREET, BOSTON

Los #: 3

Aufrufpreis: 5.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Colestin Brügner

Nad rzeką, 1859 r.
olej, płótno dublowane, 63 x 89 cm, sygn.i dat. śr.d.: Brügner 59

Los #: 4

Aufrufpreis: 20.000 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Robert Śliwiński

Spacer w lesie
olej, tektura, 35 x 58 cm, sygn. l.d.: R.Sliwinski

Los #: 5

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Antoni Lange

Pejzaż alpejski, 1834 ?
olej, płótno zdublowane, 42,5 x 52,5 cm, sygn. i dat. l.d.: A. Lange / 834

Los #: 6

Aufrufpreis: 15.000 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Teodor Ziomek

Pejzaż z jeziorem
olej, płótno naklejone na tekturę, 27 x 39 cm, sygn. p.d.: T.ZIOMEK

Los #: 7

Aufrufpreis: 2.800 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
St. Filipowicz

Dworek
olej, tektura, 15 x 20 cm, sygn. p.d.: S. Filipowicz

Los #: 8

Aufrufpreis: 1.200 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Józef Alfred Sipiński

Wejście do Ogrodu Botanicznego w Warszawie, 1925 r.
olej, tektura, 89 x 67 cm, sygn. p.d.: Alf. J. Sipiński 1925 na odwrocie nalepka z TZSP ? (nr 13426) z tytułem obrazu i datą: 28 XII 19

Los #: 9

Aufrufpreis: 6.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Maksymilian Oborski

Koń w zaprzęgu
akwarela, papier, 20,5 x 23,5 cm w świetle passe-partout

Los #: 10

Aufrufpreis: 1.200 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Wacław Żaboklicki (Zaboklicki)

W parku
pastel, papier, 40 x 53 cm, sygn. l.d.: W.Żaboklicki

Los #: 11

Aufrufpreis: 1.200 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Walery Eljasz-Radzikowski

Kobieta w czerwonej sukni, 1882 r.
akwarela, papier 28 x 18,5 cm, sygn. i dat. l.d.: WE 17/3/ 1882

Los #: 12

Aufrufpreis: 2.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Mieczysław Reyzner

Pejzaż z dziewanną,1924 r.
olej, tektura, 19,5 x 15 cm, sygn. i dat.: Mieczysław Reyzner / 1924

Los #: 13

Aufrufpreis: 2.400 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Damazy Kotowski

Portret mężczyzny w kapeluszu, 1913 r.
olej, płótno naklejone na tekturę, 62,5 x 47 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p.g.: Damazy/13, na odwrocie ołówkiem: Damazy Kotowski/pinx1913

Los #: 14

Aufrufpreis: 6.000 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Stanisław Kamocki

Kobieta z dziećmi
ołówek, papier, 23 x 14,5 cm w świetle passe-partout

Los #: 15

Aufrufpreis: 1.400 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Irena Weiss zw. Aneri

Portret dziewczynki
olej, tektura 39 x 50 cm, sygn. l.g.: Aneri

Los #: 16

Aufrufpreis: 4.800 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Stanisław Kamocki

Spotkanie rodzinne
ołówek, papier, 17 x 24 cm w świetle passe-partout

Los #: 17

Aufrufpreis: 1.400 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Marian Przybylski Nowina

Dymek z papierosa, ok. 1920 r.
olej, tektura, 47 x 64 cm w Świetle oprawy, sygn. l.d.: Marian Przybylski, na odwrocie naklejka wystawowa z nazwiskiem autora i tytułem

Los #: 18

Aufrufpreis: 1.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Wojciech Weiss

Wenus, 1925 r.
drzeworyt, papier, 15,5 x 20,5 cm, sygn. pod płytą l.d.: WOJCIECH WEISS, p.d.: WENUS(DRZEWORYT, 1925

Los #: 19

Aufrufpreis: 500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Mieczysław Oracki-Serwin

Akt leżący
olej, płótno, 55 x 73 cm, sygn. p.d.: m. Oracki-Serwin

Los #: 20

Aufrufpreis: 4.200 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Zdzisław Kraśnik

Wieś zimą
akwarela, papier, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: z. Z. Kraśnik

Los #: 21

Aufrufpreis: 2.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Tadeusz Szczerbiński

Drewniany kościół w Rabce zdroju, 1935 r.
olej, płótno, 61 x 71 cm, sygn. i dat. p.d.: Tadeusz szczerbiński / 35

Los #: 22

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Jan Erazm Kotowski

Pojenie koni
olej, płótno, 84 x 169 cm, sygn. p.d.: Jan Kotowski

Los #: 23

Aufrufpreis: 16.000 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Stanisław Gibiński

Rybacy
akwarela, papier, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: S.Gibiński , na odwrocie naklejka Salonu Sztuki Alfreda wawrzeckiego w Krakowie z opisem pracy

Los #: 24

Aufrufpreis: 3.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Wojciech Górecki

Reknica
olej, płótno, 38 x 30 cm, sygn. p.d.: Wojciech Górecki

Los #: 25

Aufrufpreis: 1.200 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Stefan Domaradzki

Mokradła o zmierzchu, 1929 r.
olej, tektura, 25 x 36 cm, sygn. i dat. l.d.: S.Domaradzki 1929

Los #: 26

Aufrufpreis: 2.500 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Józef Panfil

Pezaż z drzewem
olej, tektura, 15 x 20 cm, sygn. p.d.: Panfil

Los #: 27

Aufrufpreis: 800 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Leszek Piasecki

Pędząca trójka
olej, płótno, 62 x 92 cm, sygn. p.d.: Leszek Piasecki

Los #: 28

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Eugeniusz Pierzyński

Pędząca trojka
olej, płótno, 61 x 92,5 cm, sygn. p.d.: E.Pierzyński

Los #: 29

Aufrufpreis: 1.900 PLN

Datum: 15.05.2019

Bild
Antoni Trzeszczkowski

Eskorta
olej, płótno naklejone na tekturę, 26 x 43,5 cm, sygn. p.d.: Eskorta / Trzeszczkowski

Los #: 30

Aufrufpreis: 3.500 PLN

Datum: 15.05.2019