Michal Kotula (b. 1981) Bez tytułu 2, 2007 r. akryl/płótno, 89 x 130 cm sygnowany p.d.: 'KOTULA' na odwrociu nalepka z danymi o pracy W 2007 r. uzyskał dyplom z Malarstwa na ASP w Katowicach. Wystawy indywidualne: 2006 - Galeria PrzyTyCk, Tarnowskie Góry, 2007 - Klub-galeria Cafe-Szafe, Kraków, 2007 - Galeria KRONIKA, Bytom, 2010 - Galeria sztuki Współczesnej Profil, Centrum Kultury Zamek, Poznań, 2010 - Galeria Muzeum farmacji, Kraków. Ponadto brał udział w licznych wystawach zbiorowych oraz jest zdobywcą wielu nagród.