MARTINI BONICINAE MEDIOLANENSIS, Opera omnia, Lugduni, Anisson et Joannis Posuel, 1697 trois tomes en deux volumes in-folio. Reliure plein veau, dos orné à six nerfs (restaurations à la reliure, mors fendus en queue)