Marta Michalska - Kurczyńska (ur. 1978 r., Warszawa) Koty, 2011 r. akryl/płótno, 65 x 50 cm sygn. p. g.: 'MK' oraz na odwrocie: 'Marta Michalska-Kurczyńska 2011' oraz "Haiku: wyspał się kot wstaje i ziewając, idzie na amory. Issa"