Le bouclier, 1980. Gouache sur papier. Monogrammée et datée en bas à droite. Titrée au centre de la composition. Gouache op papier. Met monogram en gedateerd rechts onderaan. Getiteld in het midden van de compositie. 20,5 x 28,5 cm Provenance / Herkomst: Galerie Farideh Cadot Paris. Collection H.M.T., Paris