Auktionspreisarchiv

Auktion: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
wurde versteigert am: 14. November 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa)

Archiv
Aufrufpreis: 7.000 PLN - 10.000 PLN
ca. 1.815 $ - 2.593 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 112, Aufrufe: 35

Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa) Bez tytułu (Wolimierski), 1997 r. olej/płótno, 92 x 73 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘MARIOLA PRZYJEMSKA 2007 R.’ Estimate: 7 000 - 10 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 339 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist W wieku 6 lat wyjechała z rodzicami do Czechosłowacji, skąd wróciła do Polski w 1976 roku. W latach 1983-88 roku studiowała na wydziale malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obroniła w pracowni prof. Tadeusza Dominika, aneks u prof. Ryszarda Winiarskiego. W 1992 roku otrzymała prywatne stypendium Carla Catellani w Modenia, a w 1996 roku stypendium Arts Links w Nowym Jorku. Mieszka i pracuje w Warszawie. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 74318 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
Auktionsdatum: 14.11.2019
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600