Sans titre, 1976 Pastel sur papier. Signé et daté mars 1976 au dos Pastel op papier. Gesigneerd, gedateerd maart 1976 op de achterzijde 47 x 47 cm Provenance/Herkomst: Collection privée, Bruxelles.